Недвижимость

Логин
На карте
Печатать
Послать другу
Запомнить
Забыть
Просмотров: 31480 / 16536
Закрыть

„Sostinės parkas“ –

namų valdos sklypai miško apsuptyje Vilniaus mieste

 

Miškų apsuptoje 20-ies hektarų teritorijoje suformuota du šimtai namų valdos sklypų nuo 6 iki 13 arų. Čia lengvai išsirinksite sau tinkamiausią!

Projekte jau yra nutiestas asfaltuotas privažiavimas iki kiekvieno sklypo nuo Eišiškių pl.; įrengtos elektros transformatorinės; 2018 m. II – III ketv. į kvartalą pajungiamas AB „ESO“ gamtinių dujų tiekimas, šviesolaidžio interneto įvedimas į gyvenvietę 2018 m. III ketv.

„Sostinės parkas“ yra tik 8,5 km nuo miesto centro, o sklypų kainos yra išskirtinai žemos – 20 500 Eur, todėl namas su sklypu kainuoja tiek, kiek galėtų kainuoti vien sklypas.

Projektas įsikūręs tarp Panerių kraštovaizdžio draustinio ir Valstybinio miško, dalis parduodamų sklypų ribojasi su mišku, turi prieigą prie pasivaikščiojimo takų ir slidinėjimo trasų, netoliese akis džiugina atsiverianti miesto panorama.

Čia gausu žalumos, todėl puikiai pailsėsite ir atsipalaiduosite po kasdieninės miesto rutinos.

Vos 5 min atstumu plėtojami nauji traukos centrai - prekybos ir verslo centrai “IKEA”, “Nordika”, “Senukai”, “Lidl” ir kt. - ne tik sukuria geresnes gyvenimo sąlygas pietinio regiono gyventojams, tačiau taip pat didina teritorijos, sklypų vertę. “Sostinės parkas” – protinga investicija planuojantiems investuoti į nekilnojamąjį turtą.

Mažiesiems kvartalo gyventojams bus suprojektuotos vaikų žaidimų aikštelės ir pramogos, visi kvartalo gyventojai galės džiaugtis naujakurių kaimynyste, gyventi su jaunais, ambicingais ir panašiai mąstančiais žmonėmis. Tai naujai besikurianti gyvenvietė, todėl čia viskas bus nauja, modernu ir šiuolaikiška.

Pamirškite kaimynų keliamą triukšmą, automobilių parkavimo problemas, administracinius mokesčius ir kitas problemas kylančias gyvenant daugiabučiuose arba sublokuotose namuose.

Šiuo metu projektuojame individualius namus „Sostinės parko“ gyvenvietėje.

Kainos nuo 111 000 EUR.

Gvenkite parke jau šiandien!

РАССТОЯНИЯ

Ближайший детский садик
~ 2,5 km
~ 2,5 km Vilniaus Panerių vaikų darželis
~ 3,3 km Vilniaus Salininkų lopšelis-darželis
~ 4 km Vilniaus lopšelis-darželis "Daigelis"
Ближайшее место обучения
~ 1 km
~ 1 km Vilniaus "Kregždutės" pradinė mokykla
~ 1,8 km Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla
~ 2,3 km VšĮ Demokratinė mokykla
Ближайший магазин
~ 1,6 km
~ 1,6 km „Aibė”, Eišiškių pl. 82, Vilnius
~ 2,1 km „Iki”, Vaduvos g. 4a
~ 2,8 km „Aibė”, Agrastų g. 16, Vilnius

КОНТАКТЫ

Greta Kniežaitė-Novikovienė 

 

+370 646 03482
gyvenk@sostinesparkas.lt

Ūla Marija Žemaitytė 

 

+370 601 55565
gyvenk@sostinesparkas.lt